12 636 51 95

Salon SPA

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do studia rekreacyjnego Hotelu Leopolis. Przygotowaliśmy dla Państwa atrakcje pobudzające zmysły oraz działające relaksująco.

Na początek proponujemy skorzystanie z sauny, której dobroczynny wpływ na organizm człowieka znany jest od wieków.

Kąpiel w saunie hartuje, oczyszcza organizm z toksyn i produktów przemiany materii; sprzyja wentylacji płuc poprzez wysoką częstotliwość oddechów; dzięki wzrostowi temperatury skóry do 40 stopni C rozszerzają się naczynia podskórne, a kurczą wewnętrzne; następuje przyspieszenie akcji serca, początkowo rosnąc a pod koniec zabiegu spadając.

Następnie zachęcamy do aktywnego wypoczynku w jacuzzi. Hydromasaż działa korzystnie na kondycję psychiczną i fizyczną, a także doskonale usuwa skutki stresu i zmęczenia. Jest kosmetykiem mającym zbawienny wpływ na urodę. Masaż wodny regeneruje siły, ujędrnia i nadaje elastyczności skórze, uaktywnia metabolizm wewnętrzny organizmu. Na Państwa życzenie zaprosimy również specjalistę od masażu. Jesteśmy przekonani, że nabierzecie Państwo sił po pracowitym dniu.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij